Zajęcia - listopad

Klasa 2a podczas zajęć świetlicowych w październiku i listopadzie brała udział w cyklu zajęć połączonych z zabawą, które przygotowała pani Agnieszka Sawicka. Były to zajęcia kształtujące strategiczne planowanie, rozwijające zdolności konstruktorskie, motorykę małą z wykorzystanie klocków Magnetycznych i Lego Education. Podczas zajęć uczniowie tworzyli konstrukcje dźwigu i samochodu z wykorzystaniem załączonych instrukcji. Dzięki temu kształtowali umiejętność tworzenia według schematu, rozbudzali aktywność poznawczą i przedsiębiorczość oraz uczyli się współdziałania w zespole. Zajęcie zostały zrealizowane przy pomocy zestawów konstruktorskich, zakupionych przez Szkołę w ramach udziału w Programie Laboratoria Przyszłości.