"Ubieramy Panią Wiosnę" - konkurs

dla uczniów klas I – III, Oddziałów Przygotowawczych

oraz Oddziału Przedszkolnego

1. Cele konkursu:
  • Zachęcanie do spędzania czasu wolnego z rodziną.
  • Rozbudzanie inwencji twórczej.
  • Motywowanie dzieci do podejmowania działań i aktywności o charakterze plastycznym.
  • Rozwijanie wyobraźni.
  • Pobudzanie rozwoju umysłowego i emocjonalnego.

1. Warunki uczestnictwa:
  • Konkurs polega na stworzeniu pracy plastyczno - technicznej zgodnej z tematem konkursu:  Ubieramy Panią Wiosnę!

Praca plastyczna/techniczna powinna zawierać jeden wybrany element stroju Pani Wiosny – np. torebka, kapelusz, bucik, pasek, spódnica, parasolka etc.

• Pracę plastyczną/techniczną (wykonaną na papierze do rozmiaru max A3, warto wykorzystać dary natury) lub przestrzenną (do 50 cm) należy dostarczyć do p. Martyny Zawadzkiej, p. Aleksandry Grabowskiej lub  p. Agnieszki Sawickiej  – świetlica szkolna, sala nr 7,
    • (Prace powinny zawierać imię i nazwisko autora, wiek oraz klasę, do której uczęszcza)
  • Do pracy należy dołączyć wypełnioną przez rodzica/opiekuna prawnego, zgodę na udział dziecka w konkursie  (załącznik nr 1).
  • Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do zapoznania się  z klauzulą informacyjną dotyczącą Polityki Ochrony Danych Osobowych, związanej z udziałem ucznia w konkursie szkolnym (załącznik nr 2).
  • Regulamin konkursu oraz zgody potrzebne do wzięcia udziału w konkursie                są dostępne na stronie internetowej szkoły, w zakładce świetlica.

3.  Terminy:

• Składanie prac do 31 marca 2023r. u organizatorów konkursu - wychowawców świetlicy   (s. 07, parter, nowe skrzydło)
  • Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników po 14.04.2023r.

4.  Zasady oceniania:

• pomysłowość,
  • zgodność z tematem,
  • staranność wykonania – estetyka,
  • ogólne wrażenie artystyczne.

Z każdej kategorii wiekowej zostanie wybrana i nagrodzona jedna praca.

Organizatorzy przewidują możliwość wyboru osób, które otrzymają wyróżnienia.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany liczby przyznanych nagród w danej kategorii wiekowej, ze względu na ilość zgłoszonych prac i poziom ich wykonania.

5. Kategorie wiekowe:

• Oddział Przedszkolny – Klasy 1
  • Klasy 2
  • Klasy 3.

6. Ekspozycja prac:

• Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane w Galerii

Szkolnej oraz na stronie internetowej i profilu FB naszej szkoły.

Zapraszamy!!!

Organizatorzy :                                                                               Dyrektor Szkoły:

Ewa Nadzieja

Aleksandra Grabowska