Wizyta przedstawicieli z Europejskiego Banku Inwestycyjnego oraz wydziału finansowego miasta Wrocławia.

W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej Szkole przedstawicieli z Europejskiego Banku Inwestycyjnego oraz wydziału finansowego miasta Wrocławia, a także był z nami zastępca Pani Dyrektor Wydziału Edukacji Przedszkoli i Szkół Podstawowych, Pan Marcin Midziński. Dzięki uprzejmości Departamentu Edukacji we Wrocławiu, Goście z Luksemburga mieli okazję porozmawiać z dziećmi różnych kultur i narodowości, które uczą się w naszej Szkole. Między innymi dzieci z Ukrainy, Białorusi, Armenii, Federacji Rosyjskiej, Turcji, Brazylii, Irlandii mogły podzielić się swoimi refleksjami dotyczącymi nauki w polskiej szkole oraz swoimi marzeniami dotyczącymi przyszłości w edukacji. Nauczyciele oraz asystenci międzykulturowi rozmawiali o swoich sukcesach i problemach dotyczących pracy z dziećmi różnych narodowości. To było bardzo inspirujące spotkanie, które stworzyło nam kolejną szansę budowania dobrych relacji.

Dziękujemy.