Życzenia Dyrektora Szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo !
Drodzy Pracownicy Szkoły !

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do podziękowania i wyrażenia wdzięczności za pracę, którą Państwo wykonujecie każdego dnia, za entuzjazm, twórczość i kreatywność.

Czas pandemii jest wyzwaniem organizacyjnym, psychologicznym i pedagogicznym dla nas wszystkich.

Dlatego serdecznie dziękuję Państwu za to, że pomimo wielu trudności niezmiennie funkcjonujecie w otaczającej nas rzeczywistości. Dziękuję za zaangażowanie, Nauczycielom za ciekawe zajęcia, za organizację wycieczek i wyjazdów z dziećmi na zielone szkoły, za wyjścia do Teatru, za zwiedzanie naszego miasta, za krzewienie patriotyzmu, kultury osobistej, za budowanie relacji w naszym szkolnym środowisku.

Administracji za rzetelną i sumienną pomoc w planowaniu budżetu, prowadzeniu dokumentacji kadrowej, nauczycielskiej, uczniowskiej.

Obsłudze za dbałość o czystość i higienę w naszej szkole.

Wszystkim Państwu dziękuję za profesjonalizm.

Z tej okazji życzę Państwu zdrowia, pogody ducha, pomyślności, siły, pomysłów na osiąganie nowych celów edukacyjnych i podejmowania ambitnych przedsięwzięć.

Z wyrazami wdzięczności oraz z wielką serdecznością.

Ewa Nadzieja